foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


LOPE

Lyžiarsky oddiel Partizánske

>
Tooltip

 

15.11.-20.11.2016 Výjazd Molltaler ľadovec
7.12.-11.12.2016 Výjazd ľadovec II. - ZMENA:Roháče Spálená (Barborka, Tomáš, Viki, Timko, Miška, Maťko, Nelka # Martin, Igor, Peter)
7.1. - 8.1.2016 1.kolo - Slovenský pohár žiakov - Jasná (Barborka, Tomáš # Martin)
14.1.2017 1.kolo - Slovenský pohár predžiakov - Jasná (Viki, Miška, Timko, Laura # Igor)
15.1.2017 2.kolo - Slovenský pohár predžiakov - Jasná (Viki, Miška, Timko, Laura # Igor)
21.1.-22.1.2017 2.kolo - Slovenský pohár žiakov - Vrátna (22.1. - Barborka, Tomáš # Martin)
21.1.2017 1.kolo - OLL - Drozdovo (Saška, Barborka, Tomáš, Viki, Miška, Timko, Heňa, Jakub, Filip, Laura, Linda M.,Aďo, Linda K., Nelka, Miško, Emka # Martin, Igor, Peter)
28.1.2017 3.kolo - Slovenský pohár predžiakov - Valčianská dolina (Viki, Miška, Timko, Heňa, Laura, Filip, Nelka, Maťko # Igor, Peter)
29.1.2017 4.kolo - Slovenský pohár predžiakov - Martinské hole (Viki, Miška, Timko, Heňa, Laura, Filip # Igor)
3.2.2017 2.kolo - OLL - Cígeľ (Saška, Barborka, Tomáš, Viki, Miška, Timko, Heňa, Jakub, Filip, Laura, Linda M.,Aďo, Linda K., Nelka, Miško, Emka # Martin, Igor, Peter)
4.2.2017 3. kolo - OLL - Chopok Krupová (Saška, Barborka, Tomáš, Viki, Miška, Timko, Heňa, Jakub, Filip, Laura, Linda M.,Aďo, Linda K., Nelka, Miško # Martin, Igor, Peter)
4.2.-5.2.2017 3.kolo - Slovenský pohár žiakov - Maninô Brdo (Barborka, Tomáš # Martin)
12.2.2017 4.kolo - OLL - Krahule (Saška, Barborka, Tomáš, Viki, Miška, Timko, Heňa, Jakub, Filip, Laura, Linda M.,Aďo, Linda K., Nelka, Miško, Emka # Martin, Igor, Peter)
17.2.-18.2.2017 4.kolo - Slovenský pohár žiakov - Kubínska hoľa (Barborka, Tomáš # Martin)
18.2.2017 5.kolo - Slovenský pohár predžiakov - Maninô Brdo (Viki, Miška, Timko, Heňa, Laura, Filip, Nelka, Maťko # Igor, Peter)
19.2.2017 6.kolo - Slovenský pohár predžiakov - Kubínska hoľa (Viki, Miška, Timko, Heňa, Laura, Filip, Nelka, Maťko # Igor, Peter)
4.3.-5.3.2017 5.kolo - Slovenský pohár žiakov - Kubínska hoľa (Barborka, Tomáš # Martin)
4.3.2017 7.kolo - Slovenský pohár predžiakov - Racibor (Viki, Miška, Timko, Heňa, Laura, Filip, Nelka, Maťko # Igor, Peter)
11.3.2017 5.kolo - OLL - Jasenská dolina (Saška, Barborka, Tomáš, Viki, Miška, Timko, Heňa, Jakub, Filip, Laura, Linda M.,Aďo, Linda K., Nelka, Miško, Emka # Martin, Igor, Peter)
18.3.-19.3.2016 6.kolo - Slovenský pohár žiakov - Jasná (Barborka, Tomáš # Martin)
25.3.2017 8.kolo - Slovenský pohár predžiakov - Bachledova dolina (Viki, Miška, Timko, Heňa, Laura, Filip # Igor)
26.3.2017 Strachan cup 2017 - Ždiar (Saška, Viki, Miška, Timko, Heňa, Jakub, Filip, Laura, Linda M.,Aďo, Linda K., Nelka, Miško, Emka, Natálka, Lenka # Igor, Peter)
3/2017 43. ročník lyžiarskych pretekov o Goralský klobúčik (Saška, Barborka, Tomáš, Viki, Miška, Timko, Heňa, Jakub, Filip, Laura, Linda M.,Aďo, Linda K., Nelka, Miško, Emka, Natálka, Lenka # Martin, Igor, Peter)

 

 

Pomáhajú nám

Copyright © 2018 LOPE Rights Reserved.