foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


LOPE

Lyžiarsky oddiel Partizánske

>

Kalenár OLL 2017 a výsledky:

 

1.kolo SKI TEAM Nová Baňa Drozdovo 21.1.2017 Výsledky
2.kolo LOPE Partizánske Cigeľ 3.2.2017 Výsledky
3.kolo Lokomotíva BA Krupová 4.2.2017 Výsledky
4.kolo Ski klub Kremnica Krahule 12.2.2017 Výsledky
5.kolo LK TJ Belá - DULICE Jasenská Dolina 11.3.2017 Výsledky


Výsledky OLL2017 po 5. kole.

Staršie žiačky + juniorky                
por MENO NAR KLUB 1 2 3 4 5 CEL
1 Plachyová Timea 2000 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 10 5 5 1 10 31
2 Plachyová Zuzana 2002 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 5 7 7 5 5 29
3 Kubizňová Alica 2002 LK Jasenská dolina 3 10   7 7 27
4 Keselá Lenka 1998 Ski Lokomotíva Bratislava     10 10   20
5 Striešková Frederika 1999 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 2 1 3 0 0 6
6 Ertlová Monika 2001 Ski Klub Kremnica   3   3 5 11
7 Jezberová Hana 2001 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 7 0   2   9
8 Špidlíková Alexandra 2002 LOPE Partizánske 1 2 2   1 6
9 Rúfusová Nikola 1998 LK Jasenská dolina         2 2
10 Polcová Paulína 2000 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0 0       0
                   
Starší žiaci + juniori                
poradie MENO NAR KLUB 1 2 3 4 5 CEL
1 Pinter Samuel 2002 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 10 7 10 5 5 37
2 Šmondrk Samuel 2001 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 5 5 7 7 3 27
3 Stehlík Jindro 1999 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 7 3 3 3   16
4 Salíni Martin 2000 LK Jasenská dolina         10 10
5 Macejka Lukáš 2001 LOPE Partizánske   10       10
6 Halász Dennis 1999 Ski Klub Kremnica 0     10   10
7 Salíni Michal 1998 LK Jasenská dolina         7 7
8 Raffaj Filip 2002 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 2 0 1 1 2 6
9 Gregor Matej 2001 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 3 1 0 2   6
10 Budinský Michal 1999 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 1 2 2 0   5
11 Makeľ Andrej 2002 Ski Lokomotíva Bratislava     5     5
12 Siegl Patrik 2002 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0 0 0 0 1 1
                   
Mladšie žiačky – dievčatá                
por. MENO NAR KLUB 1 2 3 4 5 CEL
1 Terkovičová Barbora 2004 LOPE Partizánske 10 5   7 10 32
2 Vašinová Martina 2003 Ski Klub Kremnica   7 7 5   19
3 Antónyová Anna Mária 2004 Ski Klub Kremnica 7 3   2 5 17
4 Solovicová Petra 2004 Ski Lokomotíva Bratislava     10 3   13
5 Macejková Soňa 2004 LOPE Partizánske   10       10
6 Kolorediova Zuzana Nela 2004 Ski Klub Kremnica       10   10
7 Gontková Maximiliana 2003 LK Jasenská dolina         7 7
8 Révajová Ema 2003 Ski Lokomotíva Bratislava     5 1   6
9 Zigová Lucia 2003 LK Jasenská dolina         3 3
                   
Mladší žiaci                
poradie MENO NAR. KLUB 1 2 3 4 5 CEL
1 Iliáš Tomáš 2004 LOPE Partizánske 10 0   10 10 30
2 Kostolný Šimon 2003 Ski Lokomotíva Bratislava   10 7 5   22
3 Jezbera Ivan 2003 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 7 5 3 7   22
4 Domovec Andrej 2004 Ski Klub Kremnica 5 3   2 7 17
5 Budinský Daniel 2003 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo   7 2   5 14
6 Antal Beny 2003 Ski Lokomotíva Bratislava     10     10
7 Solovic Tomáš 2004 Ski Lokomotíva Bratislava     5 3   8
                   
Staršie predžiačky                
poradie MENO NAR. KLUB 1 2 3 4 5 CEL
1 Volková Laura 2005 Ski Klub Kremnica 10 7 10 10 10 47
2 Zmeková Viktória 2006 LOPE Partizánske   10 7 7 7 31
3 Špidlíková Michaela 2006 LOPE Partizánske 7 3   0 5 15
4 Čehelová Barbora 2006 LK Jasenská dolina 0 5 5 5   15
5 Suchá Táňa 2006 Ski Klub Kremnica 5 1   3   9
9 Janotová Veronika 2006 LK Jasenská dolina   2     3 5
6 Renčová Simonka 2006 Ski Klub Kremnica 2   2 0   4
7 Nagyová Daniela 2006 LK Jasenská dolina 3     1   4
8 Ďurovková Martina 2005 Ski Lokomotíva Bratislava     3 0   3
10 Lučanská Laura 2005 LK Jasenská dolina 0     2 1 3
15 Považanová Adriana 2006 Ski Klub Kremnica 0       2 2
11 Gregorová Sabína 2006 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 1         1
12 Makeľová Veronika 2006 Ski Lokomotíva Bratislava     1     1
13 Raffajová Anežka 2006 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
14 Šumichrastová Nina 2006 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
                   
Starší predžiaci – chlapci                
poradie MENO NAR. KLUB 1 2 3 4 5 CEL
1 Adamský Tomáš 2005 Ski Klub Kremnica 10 10 10 10   40
2 Bízik Jakub 2005 LK Jasenská dolina 7 7 5 7 10 36
3 Dzian Timotej 2005 LOPE Partizánske 0 5 3 5 7 20
4 Garaj Timotej 2006 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 3 2 7 2 2 16
5 Husár Lukáš 2006 Ski Klub Kremnica 2     3 5 10
6 Maniš Oskar 2006 LK Jasenská dolina 5       3 8
7 Sedlačko Marko 2006 Ski Lokomotíva Bratislava   3 1     4
8 Iliáš Jakub 2005 LOPE Partizánske 1 1       2
9 Antal Matej 2005 Ski Lokomotíva Bratislava     2     2
10 Kováč Tobias 2006 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0       1 1
11 Revaj Richard 2005 Ski Lokomotíva Bratislava       1   1
12 Saráz Martin 2006 Ski Klub Kremnica 0 0       0
13 Kákoš Filip 2006 LOPE Partizánske 0         0
14 Kamenský Martin 2006 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0 0       0
15 Baranec Maroš 2005 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
16 Polc Daniel 2006 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
17 Kostolný Tobiáš 2005 Ski Lokomotíva Bratislava   0       0
                   
Mladšie Predžiačky                
poradie MENO NAR KLUB 1 2 3 4 5 CEL
1 Gromová Tamara 2007 Ski Klub Kremnica 10 10 7 5 10 42
2 Gabčíková Nela 2008 Ski Klub Kremnica 0 7 5 3 7 22
3 Solovicová Renáta 2007 Ski Lokomotíva Bratislava     10 10   20
4 Hozáková Laura 2008 LOPE Partizánske   5 2 7   14
5 Orságová Nina 2007 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 7 0   2 3 12
6 Trubanová Olívia 2008 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 5 0 1   5 11
7 Matúšková Kristína 2008 LK Jasenská dolina   3     2 5
8 Murtiniová Linda 2008 LOPE Partizánske 3 1       4
9 Grožajová Greta 2008 Ski Lokomotíva Bratislava     3 1   4
10 Čertíková Sára 2008 Ski Lokomotíva Bratislava   2       2
                   
Mladší predžiaci  - chlapci                
poradie MENO NAR KLUB 1 2 3 4 5 CEL
1 Prokša Samuel 2008 Ski Klub Kremnica 3 3 10 3 7 26
2 Grom Matúš 2007 Ski Klub Kremnica 1 10 7 5   23
3 Cinkanič Jakub 2007 Ski Klub Kremnica 7 7   2 5 21
4 Halász Philip 2007 Ski Klub Kremnica 10     0 10 20
5 Kubizňa Adam 2007 LK Jasenská dolina 5 5 5 0 3 18
6 Ciglan Erik 2008 Ski Klub Kremnica 0 2 1 10   13
7 Nagy Lukáš 2008 LK Jasenská dolina 0     7   7
8 Kuchárik Tomáš 2008 LK Jasenská dolina 2   2   1 5
9 Ducko Boris 2008 Ski Lokomotíva Bratislava     3     3
10 Boško Adrian 2007 LOPE Partizánske 0 1     2 3
11 Manis Oliver 2008 LK Jasenská dolina       1   1
12 Balšianka Marek 2008 LK Jasenská dolina 0         0
13 Cengel Adam 2007 LK Jasenská dolina 0         0
14 Adamský Maťko 2008 Ski Klub Kremnica 0         0
15 Krajčovič Marek 2007 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
16 Janda Jakub 2008 Ski Klub Kremnica 0         0
17 Kanala Tadeáš 2008 Ski Klub Kremnica 0         0
18 Kováč Félix 2008 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
19 Šrobár Timotej 2008 LK Jasenská dolina 0         0
20 Mikuška Richard 2008 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
21 Šimo Nikolaj 2007 LOPE Partizánske 0         0
22 Šály Dominik 2008 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
                   
SUPERBABY - CHLAPCI                
poradie MENO NAR. KLUB 1 2 3 4 5 CEL
1 Zigo Samuel 2009 LK Jasenská dolina 7 10 10 10 5 42
2 Magdolen Matej 2010 LOPE Partizánske 10 3 7 7 7 34
3 Renčo Richard 2009 Ski Klub Kremnica 5 7 3 0 10 25
4 Kákoš Michal 2010 LOPE Partizánske 3 5   5 2 15
5 Cinkanič Juraj 2010 Ski Klub Kremnica 2 2     3 7
6 Šterba Max 2009 Ski Lokomotíva Bratislava     5     5
7 Hozák Dávid 2009 LOPE Partizánske   1   3   4
8 Michalík Matej 2009 Ski Lokomotíva Bratislava     2     2
9 Janek Vratko 2013 Ski Klub Kremnica       2   2
10 Zigo Matej 2009 LK Jasenská dolina 0 0     1 1
11 Jezbera Filip 2010 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 1         1
13 Ziliak Nikolaj 2013 Ski Klub Kremnica       1   1
12 Mikuška Tomáš 2011 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
14 Andrej Gros 2010 Ski Lokomotíva Bratislava           0
15 Lustoň Tomáš 2009 Ski Lokomotíva Bratislava           0
                   
SUPERBABY – dievčatá                
poradie MENO NAR KLUB 1 2 3 4 5 CEL
1 Volková Hanka 2009 Ski Klub Kremnica 3 10 10 10 7 40
2 Krížová Tereza 2009 Ski Klub Kremnica 7 7 1 7 10 32
3 Kamenská Simonka 2009 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 10 5 5 0   20
4 Buľovská Nelka 2009 LK Jasenská dolina 1 3 7 0 3 14
5 Chrenková Nelka 2010 LOPE Partizánske 2 2 3 5 2 14
6 Bizíková Kristína 2009 LK Jasenská dolina 5       5 10
7 Budinská Nela 2009 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0 1   3   4
8 Ondrusova Lenka 2010 LOPE Partizánske       2 1 3
9 Balážová Zuzana 2009 Ski Lokomotíva Bratislava     2     2
10 Janekova Eliska 2009 Ski Klub Kremnica       1   1
11 Raffajová Žofia 2009 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
12 Kuciaková Linda 2009 LOPE Partizánske 0         0
13 Magdolenová Ema 2012 LOPE Partizánske 0         0
14 Holá Sabína 2011 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0
15 Raffajová Lujza 2010 SKI TEAM N.Baňa - Drozdovo 0         0

 

Pomáhajú nám

Copyright © 2018 LOPE Rights Reserved.